Dział Diesel

W tym miejscu znajdą Państwo rożne ciekawe informacje ,artykuły o naszych dostawcach aby dowiedzieć się więcej kliknij na logo. 

Jeżeli poszukują Państwo specyficznych informacji prosimy o kontakt telefoniczny, a my chętnie Państwu pomożemy.

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Podkategorie

W 1952, Stanadyne wkroczył na rynek wtrysku paliwa diesla i go zrewolucjonizował wprowadzając pierwszą rotacyjno-rozdzielczą pompę wtrysku paliwa diesla. Obecnie firma jest znana jako wiodący dostawca systemów paliwowych diesla i komponentów. Ponadto, Stanadyne szybko staje się także liderem na szybko rosnącym rynku Bezpośredniego Wtrysku Benzyny (GDI). Produkty Stanadyne znajdują zastosowanie w rolnictwie, budownictwie, energetyce, w przemyśle morskim i motoryzacyjnym. Przez lata Stanadyne rozszerzał swoją działalność produkcyjną w takich krajach jak Chiny, Indie, Włochy i USA. Stanadyne dostarcza swoje innowacyjne rozwiązania w systemach paliwowych dla swoich klientów przez ponad 50 lat i cały czas poświęca najwięcej uwagi na rozwoju przyszłościowych i najnowszych systemów paliwowych, które pozwolą wyróżnić silniki klientów Stanadyne na tle konkurencji. więcej...

 

                               

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Filtry paliwowe diesla & Separatory wody  Filtry paliwowe diesla & separatory wody Stanadyne są unikalnym, modularnym i opatentowanym systemem, który może być dostosowany praktycznie do każdej aplikacji. 

Obecnie są dostępne 3 systemy Fuel Manager'a:

- Seria FM10 dla silników diesla o mocy od 10 do 200 KM, z maksymalnym stopnieniem przepływu paliwa na poziomie 60 U.S. gal./godz. (230 l/godz.).

 

- Seria FM100 dla silników diesla do 350 KM, (80 U.S. gal../godz. lub 300 l/godz.).

 

- Seria FM1000 dla silników diesla o mocy od 250 do 600 KM, ze stopniem przepływu do 180 U.S. gal../godz. (680 l/godz.).

 

- Wyższe stopnie przepływy mogą zostać obsłużone poprzez montaż kilku jednostek szeregowo.   więcej...

 

 

                            

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sercem silnika wysokoprężnego jest jego wyposażenie wtrysku paliwa a głównym wrogiem tego wyposażenia jest słabej jakości paliwo. Na podstawie badań, testów i doświadczeń w produkcji systemów wtrysku paliwa firmy Stanadyne okazało się, że różnice w jakości paliwa na całym świecie mogą w sposób znaczący wpłynąć na dzisiejsze precyzyjne systemy wtrysku paliwa. Słaba jakość paliwa może spowodować zmniejszenie osiągów, przedwczesne zużycie, zalepianie się komponentów i zatykanie filtrów. W celu rozwiązania tych problemów i zabezpieczenia systemu wtrysku paliwa, Stanadyne opracował swoją własną linię dodatków do paliwa diesla. 

Dodatki do paliwa diesla Stanadyne są jedynymi na świecie, które są:

- Wyprodukowane przez producenta systemów wtrysku paliwa

- Przetestowane i zatwierdzone przez głównych producentów pojazdów i silników diesla

- Najlepsze w niezależnych testach.

Dodatki do paliwa diesla Stanadyne chronią i polepszają osiągi wszystkich systemów wtrysku paliwa diesla wliczając w to:

 

- Wysokociśnieniowy Common Rail

 

- Wtryskiwacze jednostkowe

 

- Rotacyjne pompy rozdzielcze

 

- Pompy rzędowe

 

Dodatki do paliwa diesla Stanadyne spełniają wymagania federalne dotyczące zawartości siarki dla użytku w silnikach wysokoprężnych pojazdów i silnikach przemysłowych. więcej...