Dział Diesel

W tym miejscu znajdą Państwo rożne ciekawe informacje ,artykuły o naszych dostawcach aby dowiedzieć się więcej kliknij na logo. 

Jeżeli poszukują Państwo specyficznych informacji prosimy o kontakt telefoniczny, a my chętnie Państwu pomożemy.

System elektronicznej pompy w gruncie rzeczy jest tą samą technologią co EUI, ale zaprojektowany specjalnie dla silników z umieszczonymi wałkami rozrządu w bloku cylindra.

Te typy silnika są wybierane przez producentów z różnych powodów – głównie gdzie pożądany jest niski profil silnika. 

Podobnie jak w EUI, każdy wtryskiwacz jest zaopatrywany w paliwo przez zawór przelewowy umieszczony w korpusie EUP i kontrolowany przez elektrozawór. Ten serwomotor jest kontrolowany przez ECU, który z kolei otrzymuje ciągłe informacje z różnych czujników umieszczonych dookoła silnika. Otrzymana informacja jest porównywana z optymalnymi wartościami przechowywanymi w pamięci ECU. Następnie jest wysyłany odpowiedni sygnał do serwomotoru, który powoduje dostarczenie odpowiedniej ilości paliwa w odpowiednim czasie wymaganym przez silnik. 

 

 

 

 

System pompowtryskiwaczy (EUI) został rozwinięty przez Delphi w latach 90-tych XX wieku i jest przeznaczony do użytku w dużych silnikach diesla, aby spełnić wymagania coraz ostrzejszego prawa dotyczącego emisji spalin.

EUI składa się z pojedynczej pompy tłoczkowej z wałkiem rozrządu na każdy cylinder, która jest w stanie dostarczać paliwo przy bardzo wysokich ciśnieniach (do 2000 barów). Te wysokie ciśnienia wtrysku są konieczne, aby silniki mogły spełniać obecne i przyszłe normy emisji spalin.

 

 

System EUI jest wyposażony w pełni elektroniczną kontrolę wraz z wtryskiem pilotażowym w celu redukcji hałasu. Czujniki dookoła silnika dostarczają na bieżąco informacji do ECU, który oblicza ilość i czas podawania paliwa.

Naprawa EUI

Delphi Diesel pracuje w połączeniu ze swoją siecią warsztatów nad wprowadzaniem opcji naprawy dla klientów. Delphi oferuje obecnie tą opłacalną usługę jako alternatywę dla nowych lub regenerowanych jednostek na następujące zastosowania:

  • - ciężarówki Volvo

  • - John Deere

  • - Hyundai

  • - Land Rover 

Delphi nigdy nie idzie na kompromis jeśli chodzi o jakość, używanie części oryginalnych lub dokończenie wykonania naprawy. Pompowtryskiwacz jest testowany według specyfikacji OE, aby zapewnić jego optymalne osiągi.

Jeśli chciałbyś znaleźć najbliższy warsztat, który oferuje tą usługę, kliknij tutaj