Dział Diesel

W tym miejscu znajdą Państwo rożne ciekawe informacje ,artykuły o naszych dostawcach aby dowiedzieć się więcej kliknij na logo. 

Jeżeli poszukują Państwo specyficznych informacji prosimy o kontakt telefoniczny, a my chętnie Państwu pomożemy.

Filtry Delphi Diesel są głównie przeznaczone jako wyposażenie oryginalne, dla zastosowań od koparek JCB do vanów Citroena. Kontrakt na wyposażenie oryginalne jest największą rekomendacją dla każdego dostawcy. 

Delphi Diesel pozostaje w czołówce jeśli chodzi o projektowanie elementów filtrów. Filtr o symbolu katalogowym HDF296 Delphi długo był uznawany jako punkt odniesienia jeśli chodzi o elementy filtra diesla. Niezliczone konstrukcje pojazdów i traktorów rolniczych opierają się na tym filtrze, który zabezpiecza je przed słabej jakości paliwem i trudnymi warunkami pracy. Z tej samej rodziny, Delphi oferuje HDF796 & HDF996. HDF796 posiada dłuższy element filtrujący i jest idealnie przystosowany do zastosowań gdzie są wymagane dłuższe okresy między przeglądami lub większe przepływy paliwa. Filtr HDF996 jest przeznaczony do zastosowań w Fordzie Transit i posiada budowę z możliwością podpięcia.

  

Dlaczego efektywna filtracja jest tak ważna?

 

Priorytetem powinna zawsze być dobrej jakości filtracja paliwa. Filtr paliwa jest montowany tylko w jednym celu: aby chronić system wtrysku paliwa. Wiadomo, że obecnie to wyposażenie stało się bardzo zaawansowane technologicznie i że może być drogie w serwisowaniu lub wymianie. Jakkolwiek istnieje całkiem spora grupa ludzi, którzy dla oszczędzenia kilku złotych woli montować niskiej jakości filtry paliwowe, które są przyczyną słabej filtracji paliwa.

 

Polityka słabej filtracji

Polityka słabej filtracji polega nie tylko na używaniu niskiej jakości filtrów paliwowych, ale także nie przestrzeganiu zaleceń producenta pojazdu dotyczących terminów wymiany filtrów. Jest jasne, że takie podejście do sprawy często powoduje uszkodzenie wyposażenie wtrysku paliwa i słabe osiągi pojazdu. Więc jakich symptomów można oczekiwać?  

Dla pojazdów z silnikiem diesla, od problemów z rozruchem aż braku możliwości wyłączenia silnika. Inne bardziej poważne problemy to:

  • - brak mocy

  • - nadmierne dymienie

  • - nadmierny hałas

  • - nagłe zatrzymanie pracy silnika wskutek przeciążenia

Filtry Delphi pozwalają chronić Twój silnik przed takimi problemami. Do dziś, testy dowiodły, że używanie elementów filtrów Delphi może wydłużyć żywotność pompy paliwa sześciokrotnie lub nawet dłużej.

  

Delphi oferuje poszerzoną ofertę filtrów OE, zespołów filtrów i dodatków do paliwa obejmującą ponad 14.000 zastosowań od samochodów Audi do autobusów Volvo.

 

 

Ze względu na występujące w systemie wysokie ciśnienia, czystość paliwa jest decydująca. Jednym z najważniejszych komponentów systemu jest filtr paliwa, który działa jako pierwsza linia obrony silnika.

 

Efektywna filtracja i jakość oleju napędowego są podstawą dla ochrony wyposażenia wtrysku paliwa Common Rail (FIE) przed wodą i zanieczyszczeniami. Już cząstka brudu o wielkości 2 mikronów może całkowicie zniszczyć pompę paliwa.

Najnowsza gama filtrów paliwa Delphi została już wprowadzona, aby usuwać cząstki poniżej 2 mikronów. Ciągłe ulepszenia dają pewność, że wymagania dotyczące dużej żywotności i lepszych osiągów są cały czas spełniane.

 

Wraz z tradycyjnymi filtrami, filtry Delphi Diesel są montowane jako oryginalne wyposażenie w wielu zastosowaniach Common Rail takich jak Renault, Ford, Kia, Hyundai, PSA, Jaguar i SsangYong. Dostępna także jest pełna lista filtrów Common Rail.W celu osiągnięcia optymalnych osiągów zaleca się wymianę filtrów Common Rail zgodnie z zaleceniami serwisowymi producenta pojazdu.