Dział Diesel

W tym miejscu znajdą Państwo rożne ciekawe informacje ,artykuły o naszych dostawcach aby dowiedzieć się więcej kliknij na logo. 

Jeżeli poszukują Państwo specyficznych informacji prosimy o kontakt telefoniczny, a my chętnie Państwu pomożemy.

Delphi Diesel Aftermarket z przyjemnością ogłasza wprowadzenie do swojej oferty dodatków do paliwa „Delphi Diesel+”.Technologię wprowadzono z Chevron Global Lubricants, te nowe dodatki zawierają wiele kluczowych elementów, które wzmacniają zdolność paliwa do oczyszczania, ochrony, poprawienia osiągów silnika i redukcji spalin. 

Dzisiejsze nowoczesne silniki diesla są niesłychanie złożone i wyprodukowane według technologii małych tolerancji tak, aby spełniały oczekiwania użytkowników diesla jeśli chodzi o:

  •   - niezawodność, duże osiągi

  •   - niskie spalanie

  •   - niską emisję spalin

Teraz jest to ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, aby używane paliwo dokładnie spełniało standardy tych systemów.Wraz z postępującą redukcją zawartości siarki, zdolność dzisiejszego paliwa do czyszczenia i smarowania komponentów silnika i systemów dostarczania paliwa znacząco się zmniejszyła. Dobre jakościowo paliwo przechowywane w dobrych warunkach zapewnia odpowiednią ochronę, jednak ważne jest, aby zapewnić zapobiegawczo serwis systemu paliwowego.

Używanie dodatków do paliwa „Delphi Diesel+” jako części standardowego programu serwisowego, pomoże wyrównać różnice w jakości paliwa.

 

Kluczowymi elementami dodatku do paliwa „Delphi Diesel+” są:

 

- dodatkowy detergent, który czyści wtryskiwacz paliwa z osadów i/lub utrzymuje wtryskiwacze w czystości co daje odpowiedni model rozprysku paliwa

- środek smarny, który kompensuje niską smarność niektórych dzisiejszych paliw

- stabilizator paliwowy, który zapobiega reakcjom kwasowym, które powodują niestabilność paliwa; daje to pewność, że paliwo pracuje maksymalnie efektywnie aż do komory spalania

- demulgator zapewnia czystość fazy separacji wody od paliwa. Demulgator zapobiega blokowaniu się filtra i zanieczyszczenia wodą systemu dostarczania paliwa

- środek przeciw pianowy zapobiega tworzeniu się nadmiernych ilości piany podczas napełniania

- dodatek przeciwkorozyjny zapobiega tworzeniu się rdzy;

- wzmacniacz cetanowy, który polepsza jakość procesu spalania

Dodawanie „Delphi Diesel+” powoduje także ograniczenie powstawania czarnego dymu i niższą emisję spalin.