Regulamin strony obowiązujący do 24.12.2014 r.

Regulamin sklepu internetowego www.jrmotors.pl

1. Właścicielem Sklepu  działający pod adresem sklep. http://www.jrmotors.pl, jest  J.R Mortor Services G.B. z siedzibą w Sopocie przy Al. Niepodległości 659, wpisaną przez Sąd Rejonowy dla Gdańsk-Północ  w Gdańsku  , VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000186312., nr NIP 585-000-19-45 nr Regon 190061669 Korzystanie ze sklepu znajdującego się pod adresem  http://www.jrmotors.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu

2.  Realizacja sprzedaży w Sklepie internetowym www.jrmotors.pl odbywa się według niniejszego regulaminu oraz polityki prywatności i plików cookies.  

3.  Złożenie zamówienia w Sklepie internetowym www.jrmotors.pl oznacza akceptacje przez Klienta zasad sprzedaży wynikających z niniejszego regulaminu oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych w nim reguł.  

4.  Z oferty Sklepu może korzystać każdy, kto posiada zdolność do wykonywania czynności prawnych. 

5.  Ceny towarów wyrażone są w PLN i zawierają podatek VAT, ale nie uwzględniają kosztów wysyłki i obsługi zamówienia. 

6.  Do dostarczonej przesyłki zawsze dołączany jest dokument sprzedaży. 

7.  Płatności można dokonywać w następujący sposób:

- Gotówką – płatne w kasie punktu osobistego

- Pobranie należność należy przekazać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub kasie punktu osobistego

- Przelewem bankowym - przelew należy wysłać na wskazane konto RAIFFEISEN BANK POLSKA S.A O/Gdynia  73 1750 1022 0000 0000 0103 3627 . Sklep rozpocznie procedurę realizacji zamówienia po stwierdzeniu wpływu na konto równowartości złożonego zamówienia. Na przelewie, w polu „tytułem”, prosimy podać numer zamówienia. Należy pamiętać o czasie niezbędnym na przepływ środków na rachunek sklepu i dokonać przelewu z odpowiednim wyprzedzeniem.

8. Zamówienie stanowi ofertę w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji stanowi przyjęcie oferty według treści oświadczenia złożonego przez sklep.Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę przez cały rok poprzez formularz wypełniany na stronach Sklepu.Fakt złożenia przez Klienta zamówienia zostanie zasygnalizowany automatycznie przez system na adres e-mail podany przy rejestracji, wiadomością zawierającą w treści link do potwierdzenia.Zamówienia wymagają elektronicznego potwierdzenia przez zamawiającego po otrzymaniu wiadomości e-mail jak wyżej.Sklep zastrzega sobie prawo dodatkowego potwierdzenia zamówienia przez telefon jak również zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień budzących wątpliwości lub zawierających treści o charakterze bezprawnym. Właścicel sklepu firma J.R Motor Services G.B zastrzega sobie również ograniczenie sprzedaży niektórych produktów i usługi zawierające poufne informacje i technologiczne dla sieci autoryzowanych dieslowych z wyłączeniem klientów posiadajacy aktualne umowy o wspólpracy z J.R. Motor Services G.B dotyczy to również innych umowach grupy produktów działu Narzędzia i nietylko. O dokonaniu wysyłki Sklep zawiadamia Klienta wiadomością e-mail wysłaną na adres podany przy rejestracji.Nieuzasadniona odmowa przyjęcia przesyłki traktowana jest jako naruszenie zasad niniejszego regulaminu.  

10.  Po uregulowaniu zapłaty zawartość przesyłki powinna być sprawdzona w obecności kuriera na okoliczność kompletności i nienaruszalności opakowań. W razie nie zgodności dostarczonej przesyłki ze złożonym zamówieniem lub stwierdzeniu uszkodzenia opakowania, kupujący powinien odnotować ten fakt na liście przewozowym firmy kurierskiej i niezwłocznie powiadomić o tym sprzedawcę wiadomością e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." title="blocked::mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. oraz wypełnić protokuł z kurierem. Reklamacja będzie przez Sklep internetowy www.jrmotors.pl jak najszybciej rozpatrzona. Przyjęcie przesyłki przez kupującego, potwierdzone jego podpisem bez uwag na liście przewozowym, traktowane będzie jako potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem. 

11.  Sklep daje możność zwrotu zakupionego towaru w stanie nienaruszonym w terminie do 10 dni od dnia otrzymania przesyłki. W celu dokonania zwrotu zakupionego towaru należy pobrać wzór formularza  zwrot, wypełnić go i wraz ze zwracanym towarem wysłać na własny koszt paczką na adres firmy J.R Motor Services G.B. Stwierdziwszy spełnienie warunków, którym zwroty podlegają, J.R Motor Services G.B.zwróci cenę zapłaconego produktu Klientowi oraz koszt wysyłki do klienta na wskazany rachunek bankowy. Firma nie przyjmuje zwrotów nadanych za pobraniem. 

12.  Sklep internetowy www.jrmotors.pl może wysyłać Klientowi wiadomości e-mail na adres podany przy rejestracji, zawierające informacje handlowe lub oferty. Klient ma prawo odmówić przyjmowania następnych takich wiadomości po otrzymaniu którejkolwiek z nich. 

13.  Dane Klientów są przechowywane przez Sklep zgodnie z postanowieniami Ustawy o ochronie danych osobowych i są wykorzystywane wyłącznie w związku z działalnością Sklepu. 

14. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby sklep.

15. Firma  J.R Motor Services G.B.dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne dostępnych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Sklep nie odpowiada jednak za błędne podanie parametrów i właściwości towaru lub nagłą ich zmianę dokonane przez producenta. Zdjęcia produktów mogą nieznacznie różnić się od oryginałów. 

16. Promocje i Wyprzedaże. Do Sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedażowej przezaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamowień nastepuje według kolejności wpływania potwierdzeń zamowień na te towary, az do wyczerpania zapasów objetych ta formą sprzedaży. Towar zakupiony w tej formie nie podlega reklamacji oraz  jego zwrotu.